x
Menu
Milujete přírodu, ale nechcete opustit město?

Katalog bytů

Z důvodu COVIDových opatření byl projekt odložen o 1 rok. 
Uvedené termíny výstavby jsou zatím orientační a finálně budou stanoveny po výběru generálního dodavatele stavby (do 31.1.22). K tomuto datu budou i zveřejněny prodejní ceny.

Pokud nám vyplníte a odešlete kontaktní formulář, rádi Vám zašleme finální ceny bytů o 15 dnů dříve, než budou oficiálně zveřejněny na této webové stránce.  
Následně bude možné domluvit schůzku k zodpovězení Vašich dotazů.

Poznámky:                                
Uvedené ceny jsou konečné  - včetně DPH, daní a poplatků.                                
V ceně bytu není zahrnuté parkovací stání a komora ve společných prostorách domu.                             
Cenu bytu mohou navýšit volitelné nadstandardy (např. venkovní žaluzie, vzduchotechnika s rekuperací, chlazení, prvky chytré domácnosti).                             

Financování a postup prodeje

Vybranou bytovou jednotku Vám zarezervujeme nezávazně po dobu 7 dnů. Následně bude podepsána rezervační smlouva a během následujících 7 dnů uhradíte rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč, který při uzavření kupní smlouvy bude započten do kupní ceny. S rezervační smlouvou Vám budou předloženy veškeré smluvní dokumenty a platební kalendář.
Spolupracujeme s většinou bank a stavebních spořitelen a vyjednáme pro Vás výhodné podmínky pro hypotéční úvěr. Následně zajistíme související administrativu potřebnou k vyřízení úvěru.
Veškerou smluvní dokumentaci k prodeji zajišťuje advokátní kancelář Kavalír a Rejsek v Hradci Králové.

Facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.